Previous slide
Next slide

TM Racing on asutatud 1977. aastal Itaalias Pesaro linnas. Tänaseks rohkem kui 40. aastane tootja on tuntud ennekõike läbi võidusõidu motokrossi, enduro ja supermoto sarjades. Tegutsemise ajendiks on alati olnud võidusõit, seda kinnitab ka suur hulk erinevaid maailmameistri tiitleid (vt osalist loetelu allpool).

Aastal 2019 toodi “karikad koju” muuhulgas Supermoto Maailmameistrivõistlustelt, Enduro Maailmameistrivõistlustelt (E1, E2 klassides) ja paljudelt erinevatelt teistelt karikasarjadelt.
TM Racingu heale käekäigule on kaasa aidanud ka Eesti omad sõitjad Leokite näol motokrossi ja enduuro sarjades ning supermotos Patrick ja Prants Pals.

TM Racing peab õigeks, et ka seeriatootmise rattaid tarnitakse maksimaalses võistlusvalmiduses, et rahuldada ka tundlikuma tarbija nõudmisi. Selleks komplekteeritakse rattad erinevate kategooriate tipptoodetega, näiteks KYB esiamordid, Brembo pidurid, HGS summutajad jpm. Tänasel päeval ei ole ühelgi teisel sama segmendi tootjal pakkuda masinaid, mille raja-valmiduse aste küündiks samale tasemele.

Ülemaailmselt on tunnustatud ka TM Racingu mootorid ja on edu märksõnaks mootorrataste kõrval ka kardi võidusõidus ning MotoGP Moto3 sarjas.

TM Racing toodab oma rattaid endiselt ainult Itaalias, Pesaro linnas.